Register for your free account! | Forgot your password?

You last visited: Today at 11:07

• Please register to post and access all features, it's quick, easy and FREE!

Advertisement

TR Files ++++ 7 Flaten Catacombs Map

Discussion on TR Files ++++ 7 Flaten Catacombs Map within the Metin2 PServer Guides & Strategies forum part of the Metin2 Private Server category.

Closed Thread

Old 04/10/2012, 11:38   #46

elite*gold: 0
Received Thanks: 66
Quote:
Originally Posted by bürokrasi View Post
ah bilgisayar köşelerinde hergün saf gibi duran anneden babadan gündemden habersiz 2 velet.teşekkür edeceğinize destekleyeceğinize yazılanlara bak hele

yarka0000 sen kimsin de hayatta ne vasfın varmışta ne haklada bunalıp sıkılacakmışsın bir daha paylaşan olursa birşeyler yapacakmışsın.bana bak gerçekte senden çok gördüm.eğer yanımda olsan o yazan parmaklarını eğer büker kırardım.adam ol akıllı davran bizim türk kökenlerimize karşı dikkatli ol tabi senin kökenini artık bizden saymıyorum.pislik herif
Quote:
Originally Posted by yarka0000 View Post
Ulan asıl siz Türkleri rezil ediyosunuz gelmiş buraya Türkçe konu açmış bu forumun dili ingilizce ve almanca arkadaşım salak salak iş yapıyosun bilmiyosun madem açma.aynı konu Turkmmo da var zaten. Ha ayrıca benim kızdığım noktayı o küçük beyinleriniz idrak edemedi.TR Tipi katakombun bu olmadığını söylüyorum size.Açıyosunuz Tr tipi katakomb diye bi konu sonra bi giriyoruz haydaa ametist anahtar bilmem ne.O yanında olursam yazan ellerimi kıranın götünü indirmeyi bilirdim de ben işte gelmişsin burda artislik yapıyosun.TR KATAKOMBU BU DEĞİL Bİ DAHA BÖYLE BAŞLIK AÇANIN GÖTÜNÜ SİKİYİM.

lan yavssagın oglu TR gibi yapalıcak osla gsktr git metin2 oyna ozaman.foruma gelınce kapatacaklarsa kapatsınlarkı oyle olsa ılk gun kapatırlardı demkkı sorun yokmu ufaklık bırada onlar bizi anlasınlar....
9parmakdp is offline  
Old 04/10/2012, 11:50   #47

Received Thanks: 29
olm sen de hiç mi beyin yok? şuraya giren türkler zaten turkmmo ya da giriyo onlar zaten senin konuyu görmüştür.Tamam buraya da aç ama Türkçe niye yazıyosun arkadaş. Tr gibi yapıldı zaten ama sizin işin orjinalinden haberiniz yok. çok mu zor lan her katta anahtar düşürmek için quest yazmak ? hem yazdığın questin itemleri bile mob drop iteme ekli. yazıyosan tr tipi katakomb deme kendi yapımım 7 kat katakomb de bi de burda Türkçe konu açma benden sana tavsiye.Ha şunu da söyleyim ben seni sikecek olsam adanada falan olman hiç etkilemez beni Türkiyenin her yerinde sikerim seni.Ama çocukluğuna veriyorum.
yarka0000 is offline  
Old 04/10/2012, 11:55   #48

Received Thanks: 7
Quote:
Originally Posted by yarka0000 View Post
Ulan asıl siz Türkleri rezil ediyosunuz gelmiş buraya Türkçe konu açmış bu forumun dili ingilizce ve almanca arkadaşım salak salak iş yapıyosun bilmiyosun madem açma.aynı konu Turkmmo da var zaten. Ha ayrıca benim kızdığım noktayı o küçük beyinleriniz idrak edemedi.TR Tipi katakombun bu olmadığını söylüyorum size.Açıyosunuz Tr tipi katakomb diye bi konu sonra bi giriyoruz haydaa ametist anahtar bilmem ne.O yanında olursam yazan ellerimi kıranın götünü indirmeyi bilirdim de ben işte gelmişsin burda artislik yapıyosun.TR KATAKOMBU BU DEĞİL Bİ DAHA BÖYLE BAŞLIK AÇANIN GÖTÜNÜ SİKİYİM.
Quote:
Originally Posted by 9parmakdp View Post
lan yavssagın oglu TR gibi yapalıcak osla gsktr git metin2 oyna ozaman Turkiye adana civarındaysan ver adresini skm annneni....bakalım nereye giriyor o parmaklar foruma gelınce kapatacaklarsa kapatsınlarkı oyle olsa ılk gun kapatırlardı demkkı sorun yokmu ufaklık bırada onlar bizi anlasınlar....
yarka0000 çok adisin.bu yazılarımıza rağmen hala daha konuşmayı haklılığını sürdürme gayreti içerisindesin.yanımda olsaydın sen o dediğini yapamadan ben sana neler yapacağımı tahmin edemiyorum bile eh yanımda olsan da keşke.it herif

9parmakdp sonuna kadar git destekliyorum ve sakın ha bu veletlere itlere uyupta küfür etme o geçmişte yazdıklarınıda silmeni rica ediyorum senden.bunlarla aynı telde değil yüksek seviyede konuşmamız gerek.bu bizim insanlık gereğimiz
bürokrasi is offline  
Old 04/10/2012, 12:02   #49

Quote:
yarka0000 çok adisin.bu yazılarımıza rağmen hala daha konuşmayı haklılığını sürdürme gayreti içerisindesin.yanımda olsaydın sen o dediğini yapamadan ben sana neler yapacağımı tahmin edemiyorum bile eh yanımda olsan da keşke.it herif

9parmakdp sonuna kadar git destekliyorum ve sakın ha bu veletlere itlere uyupta küfür etme o geçmişte yazdıklarınıda silmeni rica ediyorum senden.bunlarla aynı telde değil yüksek seviyede konuşmamız gerek.bu bizim insanlık gereğimiz
Anladım abican editledim haklısın cocukla cocuk olunmaz bırakalımda egelnsız turkmmo ya gelınce orda bn acmadım acan ark. rica ettım lınk verdı bnde actım
9parmakdp is offline  
Old 04/10/2012, 12:09   #50

Received Thanks: 1,262
Quote:
shut up
Kann des mal closed werden ?
£αšεℜ™ is offline  
Old 04/10/2012, 12:12   #51

Quote:
Originally Posted by £αšεℜ™ View Post
kein Problem
9parmakdp is offline  
Old 04/10/2012, 12:13   #52

Quote:
easer shut up ok
bürokrasi is offline  
Old 04/10/2012, 12:15   #53

No write English or simply let it okey?
£αšεℜ™ is offline  
Old 04/10/2012, 12:16   #54

Quote:
No write English or simply let it okey?
no of course.i speak turkish
bürokrasi is offline  
Old 04/10/2012, 12:17   #55

Then use the translator only has an English / German forum!
£αšεℜ™ is offline  
Old 04/10/2012, 12:20   #56

Quote:
Then use the translator only has an English / German forum!
no.i dont use and i continue speak turkish ok.

easer you shut up i says again
bürokrasi is offline  
Thanks
1 User
Old 04/10/2012, 12:35   #57

Ne diyo bu ne ıngılızce almancası konuyu begenmemıs begenmedıyse soyle bakmasın konuya o kdar zormu sankı bakan kişilere baksana 1000 kusuru gecmıs ındrme sayısı 700 den fazla salla konussun dursun oda
9parmakdp is offline  
Thanks
1 User
Old 04/10/2012, 12:45   #58

StaLL0's Avatar

Quote:
Anladım abican editledim haklısın cocukla cocuk olunmaz bırakalımda egelnsız turkmmo ya gelınce orda bn acmadım acan ark. rica ettım lınk verdı bnde actım
Amına koduğumun patlak prezervatif mahsülleri arkadaş sizin ta kanınızı sikiyim beyinsiz gerizekalılar sizin yüzünüzden adamlarda adımız çalıntıcıya çıktı.Orosbu çocuğu madem epvpde takılıyorsun biraz araştır buradada paylaşıldı o catacomb
bana bilmişlik taslama be çocuğum.Sizin kullandığınız filesleri adamlar 5 sene önce kullanıyordu.Bide filesi kendin tasarlamış gibi övünüyorsun göt veren benim elime senmi su dökecen metin2 konusunda alayının amına korum bendeki files trde kimsede yok turkmmo BlackForce açtığım konulara bak.Daha o konuda pet yok lanetli şamanın gazabı görevi lanetli topraklar mapı yok.Bu konuda sonuna kadar seninle kapışırım.

Küçük bir not daha:Ameist anahtar ananın amına girsin
StaLL0 is offline  
Old 04/10/2012, 12:52   #59

Quote:
Originally Posted by StaLL0 View Post
Amına koduğumun patlak prezervatif mahsülleri arkadaş sizin ta kanınızı sikiyim beyinsiz gerizekalılar sizin yüzünüzden adamlarda adımız çalıntıcıya çıktı.Orosbu çocuğu madem epvpde takılıyorsun biraz araştır buradada paylaşıldı o catacomb
bana bilmişlik taslama be çocuğum.Sizin kullandığınız filesleri adamlar 5 sene önce kullanıyordu.Bide filesi kendin tasarlamış gibi övünüyorsun göt veren benim elime senmi su dökecen metin2 konusunda alayının amına korum bendeki files trde kimsede yok turkmmo BlackForce açtığım konulara bak.Daha o konuda pet yok lanetli şamanın gazabı görevi lanetli topraklar mapı yok.Bu konuda sonuna kadar seninle kapışırım.

Küçük bir not daha:Ameist anahtar ananın amına girsin
Kapasiten bu kadar napalım alıstık ufaklık bu su var deme ortada gorunen bı b*k yok fazla cene yapma yol al.....Adamalar 5 sene once kullanmıstı smdı ne diye 700 kusur ustunde ındrme yapılmıs bu siteden malin ogli
9parmakdp is offline  
Thanks
1 User
Old 04/10/2012, 12:52   #60

StaLL0's Avatar

Quote:
ah bilgisayar köşelerinde hergün saf gibi duran anneden babadan gündemden habersiz 2 velet.teşekkür edeceğinize destekleyeceğinize yazılanlara bak hele

yarka0000 sen kimsin de hayatta ne vasfın varmışta ne haklada bunalıp sıkılacakmışsın bir daha paylaşan olursa birşeyler yapacakmışsın.bana bak gerçekte senden çok gördüm.eğer yanımda olsan o yazan parmaklarını eğer büker kırardım.adam ol akıllı davran bizim türk kökenlerimize karşı dikkatli ol tabi senin kökenini artık bizden saymıyorum.pislik herif
Sen hiç konuşma amına koduğumun epvp yavşağı yarram metin2 den haberi yok çıkmış gelmiş buraya.Cahil piç adamlar bi konu açtığımızda sizin yüzünüzden direk küfür ediyorlar siz açın konunuzu kendinizi rezil edin bizi değil.Konuda Türk olduğunuzu belli etmeyin.

Quote:
Kapasiten bu kadar napalım alıstık ufaklık bu su var deme ortada gorunen bı b*k yok fazla cene yapma yol al.....Adamalar 5 sene once kullanmıstı smdı ne diye 700 kusur ustunde ındrme yapılmıs bu siteden malin ogli
Sus sikik turkmmo profilime gel diyorum BlackForce files göstereyimde gözün gönlün bir bayram etsin.
StaLL0 is offline  
Closed Thread