Register for your free account! | Forgot your password?

Go Back   elitepvpers > Popular Games > Silkroad Online > SRO Private Server > SRO PServer Advertising
You last visited: Today at 14:32

• Please register to post and access all features, it's quick, easy and FREE!

Advertisement

Global Silkroad - 80 Cap - Isro System - 1x Rate - Old Days - 04.07.2020

Discussion on Global Silkroad - 80 Cap - Isro System - 1x Rate - Old Days - 04.07.2020 within the SRO PServer Advertising forum part of the SRO Private Server category.

Reply

Old 07/08/2020, 17:17   #16

elite*gold: 0
Received Thanks: 0
Hasty Will Coming too I'm From Egypt Guy's ^^
Begoo1 is offline  
Old 07/08/2020, 17:28   #17

Received Thanks: 41
phbot player will destroy ur econemy
binashin is offline  
Old 07/08/2020, 20:15   #18

ayko37's Avatar

Received Thanks: 89
Quote:
Originally Posted by mogveli123 View Post
yeah after he changed and fixed it. after i said its not working. he fixed it. now its working for me too from germany--..
Murat kardeşim türk serveri diye serveri niye kötülüyorsun sende yarı türk yarı almansın ve seni tanıyorum ?
ayko37 is offline  
Old 07/08/2020, 21:01   #19

Received Thanks: 6
nerde kötüledim ayko ? bugün öylen sitesi calismadi. yazdim diyorki benim internetimde hatta. noldu ? sonunda adam bakdi düzelti bende websiteye giris yapabildim. problemin nerde ? banlasin kardesim zaten girdim bakdim cikdim. aykut bide sitelerde isimle fln laf atma. dediyim gibi cikmadimi sonunda ? türk serveriy mis.

noldu originde ezildin diye burda laf ation banla fln diyon. adam degilmisin ayk seviyordum seni ama sevmekden vazgecdim.

size iyi TL kazanmalar beyler. ellimi uzak tutarim bukadar.
mogveli123 is offline  
Old 07/09/2020, 00:22   #20

ayko37's Avatar

Received Thanks: 89
Quote:
nerde kötüledim ayko ? bugün öylen sitesi calismadi. yazdim diyorki benim internetimde hatta. noldu ? sonunda adam bakdi düzelti bende websiteye giris yapabildim. problemin nerde ? banlasin kardesim zaten girdim bakdim cikdim. aykut bide sitelerde isimle fln laf atma. dediyim gibi cikmadimi sonunda ? türk serveriy mis.

noldu originde ezildin diye burda laf ation banla fln diyon. adam degilmisin ayk seviyordum seni ama sevmekden vazgecdim.

serveri oynamıyorum gm ilgilenmiyor ama türk serverleri kötülemek türk olupda adamlık deildir
ayko37 is offline  
Old 07/09/2020, 02:30   #21

Received Thanks: 0
Quote:

Türklere laf atıp üstüne birde küfür ve hakaret ediyorsun. Sinek kadar beyninin olmadığı çok belli. Acilen bir psikoloğa görünmen gerekiyor. Tr de olsan şamar oğlanı yapardım seni.
nimican is offline  
Old 07/09/2020, 05:34   #22

egNekita's Avatar

Received Thanks: 226
G.L
the font same of silkroad royale or same graphic designer
egNekita is offline  
Old 07/10/2020, 00:38   #23

Received Thanks: 43
silk per hour work or no ?
hamoghgh is offline  
Old 07/25/2020, 12:11   #24

Peresta's Avatar

elite*gold: 60
Received Thanks: 9
Quote:
Originally Posted by hamoghgh View Post
silk per hour work or no ?

Hello, thank you for your comment. Our server opened yesterday evening. Silk sales system is available. Other systems are not available. I present to your information.
Peresta is offline  
Old 07/26/2020, 23:42   #25

Received Thanks: 8
Your discord is full in turk, I like the thread, good luck
disneyboy is offline  
Thanks
1 User
Old 07/27/2020, 00:42   #26

Peresta's Avatar

Hello, Thank you for your comment. We would like to see you among us.
Peresta is offline  
Old 07/27/2020, 12:43   #27

Received Thanks: 16
en çok yabancıların serverlarında takılmış birisi olarak onlarında cacık serverları yönetimleri arkadaşlarına torpilleri vesaire var topluluk olarak bile beş para etmez yabancılar oyun içinde küçük yardımılarda bile bluunmuyolar kendi milletindeki insanlar yardım ediyor türk server kötüyse bile küfür hareket etmeden eleştirebilirsin kendi argümanlarını sunarsın dolayısıyla türk serverları gelişmek zorunda yabancıların ağzına eline düşerseniz sizi adam yerine bile koymuyorlar onların gözünde bahçesinde ki beslediği köpekle eş değeriz türkün türkten başka dostu yoktur
Kalphastasi is offline  
Thanks
1 User
Old 07/27/2020, 17:30   #28

powerclass's Avatar

Received Thanks: 32
Congratulations, your game system is excellent. Just like I-sro. I started this game in year 2005 after military. Apparently you will pull me back to that time

Tebrik ederim oyun sisteminiz mükemmel olmuş. Tam aranan kan ! 2005 yılında askerden gelişimle başlamıştım bu oyuna. Anlaşılan o zamana geri çekeceksiniz beni

Quality is not a coincidence. Try this game (^_~)

#goodserver #realygoodserver #friendlystaff #nonstopgameplay
powerclass is offline  
Thanks
1 User
Old 07/28/2020, 11:42   #29

Received Thanks: 16
Quote:
Originally Posted by Peresta View Post
Güzel yorumunuz için teşekkürler, Bizi burada kötülen kişinin de TÜRK çıkması bizi ayrı üzdü ve huzursuz etti.

Sağlık olsun, sizide aramızda görmek isteriz.
dostum başladım uzun zamandır sro oynamıyordum server güzel beğendim ama 100 cap olsaydı keşke şunu da eklemek istiyorum bu adamlarında gelir giderleri var türk serverı diye 1-2 hafta ömür biçmek eleştiri değildir serverları bu hale getirenler kitlenin suçu yani sizler serverı yönetenlerden çok kitle şekillendiriyor çorap gibi server değiştirirseniz boş serverda bu adamlar turuşumu kuracak? arz talep meselesi velhasıl emeğinizin karşılığını alırsınız inş
Kalphastasi is offline  
Thanks
1 User
Old 07/28/2020, 13:01   #30

Peresta's Avatar

Quote:
Originally Posted by powerclass View Post
Congratulations, your game system is excellent. Just like I-sro. I started this game in year 2005 after military. Apparently you will pull me back to that time

Tebrik ederim oyun sisteminiz mükemmel olmuş. Tam aranan kan ! 2005 yılında askerden gelişimle başlamıştım bu oyuna. Anlaşılan o zamana geri çekeceksiniz beni

Quality is not a coincidence. Try this game (^_~)

#goodserver #realygoodserver #friendlystaff #nonstopgameplay
Güzel yorumunuz için çok teşekkürler. İyi ki varsınız

Thanks for your nice comment. You are with us very well.

Quote:
Originally Posted by Kalphastasi View Post
dostum başladım uzun zamandır sro oynamıyordum server güzel beğendim ama 100 cap olsaydı keşke şunu da eklemek istiyorum bu adamlarında gelir giderleri var türk serverı diye 1-2 hafta ömür biçmek eleştiri değildir serverları bu hale getirenler kitlenin suçu yani sizler serverı yönetenlerden çok kitle şekillendiriyor çorap gibi server değiştirirseniz boş serverda bu adamlar turuşumu kuracak? arz talep meselesi velhasıl emeğinizin karşılığını alırsınız inş
Çok teşekkürler, İnşallah dediğiniz gibi bir algıyıda global ile kıracağız. İyi oyunlar
Peresta is offline  
Reply

Tags
80 cap server, global silkroad, silkroad 80 cap