Hallo soulmates, I want to ask guys who have more opinion than me for DarkOrbit bots, what I should to do..? I have PDBO for Palla and Ibot for NPC (lizense - forever) so I want to get more stronger ship, but what I have to do - to kill NPCs or to colleg Palla? I'm Chef Colonel I want to be a Colonel, but if I want to get more LF4s I have to bot Palla, so my question is how can I find a happy medium?
P.S please don't judge my English spells I'm Bulgarian ;p
Hallo soulmates, I want to ask guys who have more opinion than me for DarkOrbit bots, what I should to do..? I have PDBO for Palla and Ibot for NPC (lizense - forever) so I want to get more stronger ship, but what I have to do - to kill NPCs or to colleg Palla? I'm Chef Colonel I want to be a Colonel, but if I want to get more LF4s I have to bot Palla, so my question is how can I find a happy medium?
P.S please don't judge me I'm Bulgarian ;p
PBDO bot does more than just collect pali mate you can optimize it to suit your own needs so i would always recommend pbdo bot... ibot is a good bot with fast updates but with these new optimized tasks PBDO ***** all over ibot and as for kbot don't waste your money
U want colonel (1 star) when u have chief colonel (2 stars) ? lol
Sorry for the Bulgarian, I think he won't understand it in English.
Че закво да ботиш на паладия за лф4? Бий си НЛО-та и с уридиума взимай ключове, то лф4-ките са до късмет,^^
Също не е лошо на паладия, един приятел с 3 звезди (генерал майор) боти по 20 часа на паладия и по 4 на Нло-та , а ранка си му стои, че е тръгнал и към генерал, лека полека...^^
Sorry for the Bulgarian I undestand English, but it is better when someone understand ur own language
Сега съм оная схема с 5-те чертички, тоест преди звездата, но искам хем да взема lf4 хем да съм звездичка, схемата на твоят приятел ме устройва ще я използвам благодаря
А какво означава ММservice
Again sorry for the Bulgarian!
Sorry for the Bulgarian I undestand English, but it is better when someone understand ur own language
Сега съм оная схема с 5-те чертички, тоест преди звездата, но искам хем да взема lf4 хем да съм звездичка, схемата на твоят приятел ме устройва ще я използвам благодаря
А какво означава ММservice
Again sorry for the Bulgarian!
MM service- Middleman service
Еми когато продаваш акаунт е доста рисковано, особено като ти даваш пръв ... MM е човек, на който купувача и продавача дават парите и акаунта , MM-а сменя данните , и след това дава парите на продавача и акаунта на купувача.. Надявам се, че си го разбрал това, не ме бива много в обясненията,^^