Register for your free account! | Forgot your password?

Go Back   elitepvpers > MMORPGs > 12Sky2
You last visited: Today at 04:02

• Please register to post and access all features, it's quick, easy and FREE!

Advertisement

[Selling] TS2 client/server security services

Discussion on [Selling] TS2 client/server security services within the 12Sky2 forum part of the MMORPGs category.

Reply

Old   #1

elite*gold: 0
Received Thanks: 58
Smile [Selling] TS2 client/server security services

I see some servers having trouble with hackers. I sell tailored protection solutions for clients and servers if anyone is interested.

Few things before contacting:

* I will not do heavy reverse engineering.
* Client protection can be bypassed with more or less time/expertise.
* I just work with server source.
* If you don't have a repository, make it.
* I do not work with demanding clients, the delivery timeline is at my discretion
* 1 Work will be taken at a time as I have irl stuff to attend.
* Be polite and professional.

Contact me via Discord: Sema
fantatik is offline  
Thanks
6 Users
Old 12/01/2023, 09:32   #2

Received Thanks: 31
U gave hint in ur message that there is no certain protection. Tell me which ts2 game is best protected and watch how i fk it.. The best protection is giving up!
zahter55 is offline  
Old 12/01/2023, 13:47   #3

Quote:
Originally Posted by zahter55 View Post
U gave hint in ur message that there is no certain protection. Tell me which ts2 game is best protected and watch how i fk it.. The best protection is giving up!

Any server I developed was clean from hackers.

PD: Invest more time into learning how to read than trying to "fk up" other servers.
fantatik is offline  
Thanks
1 User
Old 12/01/2023, 21:52   #4

Received Thanks: 48
Quote:
Burhan iş yoğunluğumdan dolayı bırakmak zorunda kalsam da. ROC'u s.kebilmeni rica edebilir miyim? Yapamayacağını düşünüyorum da
kapgankaan is offline  
Old 12/02/2023, 07:40   #5

Quote:
Originally Posted by kapgankaan View Post
Burhan iş yoğunluğumdan dolayı bırakmak zorunda kalsam da. ROC'u s.kebilmeni rica edebilir miyim? Yapamayacağını düşünüyorum da
Sigscan bilirsin. Siksiken diye okunuyor
zahter55 is offline  
Old 12/03/2023, 17:13   #6

Quote:
Sigscan bilirsin. Siksiken diye okunuyor
Burhancığım,
Bana bildiklerini söyleme, göster.
Lütfen bir ROC'u s.k sonra yeniden görüşelim.
kapgankaan is offline  
Old 12/03/2023, 22:34   #7

Quote:
Burhancığım,
Bana bildiklerini söyleme, göster.
Lütfen bir ROC'u s.k sonra yeniden görüşelim.
Senin işlerin yoğun değil miydi muhammet, işlerine bak bence, şuan milletle uğraşamayacak kadar meşgulüm, insan tek başına 5 kişinin yaptığı işi yapınca yoruluyor. ROC meselesinde de illa bişey yapmama gerek yok, bombayı ortaya koyarım kimin neresinde patladığına bakmam.
zahter55 is offline  
Old 12/05/2023, 21:52   #8

Received Thanks: 12
Muhammet konuyu kirletme yürü işine bak bağış topla
emremht is offline  
Old 12/05/2023, 23:10   #9

Quote:
Originally Posted by emremht View Post
Muhammet konuyu kirletme yürü işine bak bağış topla
Ben ne zaman bağış topladım, sen niye atladın ki hemen beceriksiz.

Quote:
Senin işlerin yoğun değil miydi muhammet, işlerine bak bence, şuan milletle uğraşamayacak kadar meşgulüm, insan tek başına 5 kişinin yaptığı işi yapınca yoruluyor. ROC meselesinde de illa bişey yapmama gerek yok, bombayı ortaya koyarım kimin neresinde patladığına bakmam.
İş yoğunluğum seni ne alakadar ediyor. Forum değil mi burası. Herkes istediği yorumu yapmakta özgür. Beğendiğim severek takip ettiğim bir oyun, patlatamayacağına da emin olduğum bir oyun. Boş yapmayı bırakıp icraat yap.
kapgankaan is offline  
Old 12/06/2023, 00:09   #10

*Eats popcorn*
fantatik is offline  
Old 12/06/2023, 00:18   #11

Quote:
Ben ne zaman bağış topladım, sen niye atladın ki hemen beceriksiz.

İş yoğunluğum seni ne alakadar ediyor. Forum değil mi burası. Herkes istediği yorumu yapmakta özgür. Beğendiğim severek takip ettiğim bir oyun, patlatamayacağına da emin olduğum bir oyun. Boş yapmayı bırakıp icraat yap.
aynı özgürlük bende de var, adamın birine yorum yazmışım gelmiş atlıyorsun, oturduğun yerden rahat konuşmak güzel, ne ile uğraştığımı neler yapabileceğimi bilmiyorsun, ben senin gibi paraya tamah eden biri değilim, şak diye bütün piyasanın fişini çekerim. aklın varsa üzerime gelmezsin daha fazla, öyle paylaştığın rafi_boktan_kod.rar a da benzemez.
yok derdin ne de bana sardın onu da anlamadım aydınlat beni, bişeyden falan tırsıp ortalıktan kayboldun hesapları silip sonra baktın ses yok geldin beni mi buldun bu mu yani? alışkınsın halbuki sen bunlara.
zahter55 is offline  
Old 12/06/2023, 09:22   #12

aMKts2's Avatar

Received Thanks: 1
Quote:
aynı özgürlük bende de var, adamın birine yorum yazmışım gelmiş atlıyorsun, oturduğun yerden rahat konuşmak güzel, ne ile uğraştığımı neler yapabileceğimi bilmiyorsun, ben senin gibi paraya tamah eden biri değilim, şak diye bütün piyasanın fişini çekerim. aklın varsa üzerime gelmezsin daha fazla, öyle rafi_boktan_kod a da benzemez.
yok derdin ne de bana sardın onu da anlamadım aydınlat beni, bişeyden falan tırsıp ortalıktan kayboldun hesapları silip sonra baktın ses yok geldin beni mi buldun bu mu yani? alışkınsın halbuki sen bunlara.
Rafi_boktan_kodabenzemez derken ?
aMKts2 is offline  
Old 12/06/2023, 13:58   #13

Quote:
aynı özgürlük bende de var, adamın birine yorum yazmışım gelmiş atlıyorsun, oturduğun yerden rahat konuşmak güzel, ne ile uğraştığımı neler yapabileceğimi bilmiyorsun, ben senin gibi paraya tamah eden biri değilim, şak diye bütün piyasanın fişini çekerim. aklın varsa üzerime gelmezsin daha fazla, öyle paylaştığın rafi_boktan_kod.rar a da benzemez.
Burhancığım şahsınla hiçbir alıp veremediğim yok, tanımam etmem seni kim olduğun da umrumda değil. Umrumda olan şey boş maval okumaların. Elinden bir oyunu çökertmek geliyorsa hedef gösterdim git çökert ama sen beni dosya paylaşmakla tehdit ediyorsun. İstediğin dosyayı istediğin yerde istediğin zaman paylaş banane. Oyun oynatanlar düşünsün. Ben herhangi bir oyun oynatmıyorum şuanda. O yüzden dosya paylaşmakla beni tehdit etmen de boş maval okumak oluyor.
kapgankaan is offline  
Old 12/07/2023, 07:02   #14

Quote:
Burhancığım şahsınla hiçbir alıp veremediğim yok, tanımam etmem seni kim olduğun da umrumda değil. Umrumda olan şey boş maval okumaların. Elinden bir oyunu çökertmek geliyorsa hedef gösterdim git çökert ama sen beni dosya paylaşmakla tehdit ediyorsun. İstediğin dosyayı istediğin yerde istediğin zaman paylaş banane. Oyun oynatanlar düşünsün. Ben herhangi bir oyun oynatmıyorum şuanda. O yüzden dosya paylaşmakla beni tehdit etmen de boş maval okumak oluyor.
Bal gibi işin içinde olduğunu hepimiz biliyoruz. İçinde değilsen de hedef gösteremezsin. ROCtan hiç bahsetmememin sebebi hatrı olan insanlar, sen değilsin.
Söylediklerimi anlamak istemiyor ya da beni küçük görüyor olabilirsin. Ama bütün yazdığımdan server dosyalarını anlamış olman beni üzüyor. Ya beni küçük görüyorsun. Ya da kendini büyük görüyorsun. Ama bu senin elinde olan şeylerin hatta bence fazlasının artık benim de elimde olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Hoşçakal.
zahter55 is offline  
Thanks
1 User
Old 12/13/2023, 12:25   #15

Quote:
Bal gibi işin içinde olduğunu hepimiz biliyoruz. İçinde değilsen de hedef gösteremezsin. ROCtan hiç bahsetmememin sebebi hatrı olan insanlar, sen değilsin.
Söylediklerimi anlamak istemiyor ya da beni küçük görüyor olabilirsin. Ama bütün yazdığımdan server dosyalarını anlamış olman beni üzüyor. Ya beni küçük görüyorsun. Ya da kendini büyük görüyorsun. Ama bu senin elinde olan şeylerin hatta bence fazlasının artık benim de elimde olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Hoşçakal.
Sonuç?
kapgankaan is offline  
Reply