TR Files ++++ 7 Flaten Catacombs Map

04/10/2012 12:56 9parmakdp#61
Quote:
Sus sikik turkmmo profilime gel diyorum BlackForce files göstereyimde gözün gönlün bir bayram etsin.
:D yolla link bi merak ettım nasıl biseymıs elitepvprs ten paylasım yapan bebe burdan oraya neler calmısın bı gorelım
04/10/2012 12:59 StaLL0#62
Quote:
Originally Posted by 9parmakdp View Post
:D yolla link bi merak ettım nasıl biseymıs elitepvprs ten paylasım yapan bebe burdan oraya neler calmısın bı gorelım
Gir diyorum profilime bak bakalım burdan paylaşım varmı.Ordan mesajlaşalım sikerim senin konunu güncelleyip durmayacağım
04/10/2012 13:05 9parmakdp#63
Quote:
Originally Posted by StaLL0 View Post
Gir diyorum profilime bak bakalım burdan paylaşım varmı.Ordan mesajlaşalım sikerim senin konunu güncelleyip durmayacağım

Ahaaha sen bana actıgın tum konuların lınkını yollsana acgzım acık klsın :pimp:
04/10/2012 13:07 bürokrasi#64
Quote:
Sen hiç konuşma amına koduğumun epvp yavşağı yarram metin2 den haberi yok çıkmış gelmiş buraya.Cahil piç adamlar bi konu açtığımızda sizin yüzünüzden direk küfür ediyorlar siz açın konunuzu kendinizi rezil edin bizi değil.Konuda Türk olduğunuzu belli etmeyin.

Sus sikik turkmmo profilime gel diyorum BlackForce files göstereyimde gözün gönlün bir bayram etsin.
StaLL0 küfürü eden sana etmiştir ve hak etmiş olduğun birşey yapmışsındır onuda bu konulara yorma it herif biz küfür rezillik görmedik.haysiyetsiz.turkmmodaki yetkililere bu yorumunu göstericem bakalım oradaki hesabına neler yapabilecekler o küfürlerinden dolayı bunu birlikte görücez.siz daha metin2 diyemeyecek kadar küçükken biz 1. serverda oyun oynuyorduk
04/10/2012 13:08 StaLL0#65
Quote:
Ahaaha sen bana actıgın tum konuların lınkını yollsana acgzım acık klsın :pimp:
O ağzının amına koyayım [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

TR de kimde var lan bu files hem bu konu çok önceki konulardan.

Lanetli topraklar ve şaman lanetli görevi ve daha bir sürü şey yok.

Quote:
Originally Posted by bürokrasi View Post
StaLL0 küfürü eden sana etmiştir ve hak etmiş olduğun birşey yapmışsındır onuda bu konulara yorma it herif biz küfür rezillik görmedik.haysiyetsiz.turkmmodaki yetkililere bu yorumunu göstericem bakalım oradaki hesabına neler yapabilecekler o küfürlerinden dolayı bunu birlikte görücez.siz daha metin2 diyemeyecek kadar küçükken biz 1. serverda oyun oynuyorduk

Haha gerizekalı bebe diyorumki o zaman bana göster göster ne yapabileceğini göster ne tasarladın elinde ne var gel diyorum oylamaya sunalım?
04/10/2012 13:13 9parmakdp#66
Quote:
Quote:
O ağzının amına koyayım [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

TR de kimde var lan bu files hem bu konu çok önceki konulardan.

Lanetli topraklar ve şaman lanetli görevi ve daha bir sürü şey yok.

Haha gerizekalı bebe diyorumki o zaman bana göster göster ne yapabileceğini göster ne tasarladın elinde ne var gel diyorum oylamaya sunalım?
bu filesin %100 sana ait oldugunu ispatla bende metin2 oynarsam adam degılım.....
04/10/2012 13:21 StaLL0#67
Quote:
bu filesin %100 sana ait oldugunu ispatla bende metin2 oynarsam adam degılım.....
Beni tanımadan bu filesin benim olmayacağı kanaatine nasıl varabilirsin?
Beni bilen biliyor.

alperela41 ya sor turkmmodan.O benim kim olduğumu bilir.
04/10/2012 13:25 9parmakdp#68
Quote:
alperela41 ya sor turkmmodan.O benim kim olduğumu bilir.
Anlıyorum Derdin buyuk :) :handsdown:
04/10/2012 13:31 StaLL0#69
Quote:
Anlıyorum Derdin buyuk :) :handsdown:
Yapacak yorum bulamadın ellam?

Neyse, [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] yada turkmmo profilimden ulaşabilirsin bana.Buda son yorumum.
04/10/2012 13:39 9parmakdp#70
Quote:

Neyse, [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] yada turkmmo profilimden ulaşabilirsin bana.Buda son yorumum.

yorumdan cok ne varda senın gibi salak ıcın elımı yormak ıstemıyorum sadece 100 lerce host var nerden bılem dogru soyledıgını :D attı bı tane bılmem ne host :D hadi gulum 2'le
04/10/2012 13:40 StaLL0#71
Quote:
yorumdan cok ne varda senın gibi salak ıcın elımı yormak ıstemıyorum sadece 100 lerce host var nerden bılem dogru soyledıgını :D attı bı tane bılmem ne host :D hadi gulum 2'le
Lan gerizekalı host ile ne alakası var benim filesin?
04/10/2012 13:53 9parmakdp#72
Quote:
Lan gerizekalı host ile ne alakası var benim filesin?
Laan Bebe Hostlardan alıp ben yaptım dıyorsunuz bi S*ktir git işine ya bilmessek neyse resmlerdekının %75 forumlarda paylasılmıs seyler neyin havasındasın sen ben anlamadım....
04/10/2012 13:56 bürokrasi#73
Quote:

bütün diyeceklerimizi dedik ve daha da derizde.hala daha yüzsüzce yazıyosunuz ne güzelde eğitmiş anne babalarınız sizleri.bu kafayla devam edin ve ettikçede hiçbir zaman asli türk olamazsınız.veletler
04/10/2012 14:02 StaLL0#74
Quote:
Laan Bebe Hostlardan alıp ben yaptım dıyorsunuz bi S*ktir git işine ya bilmessek neyse resmlerdekının %75 forumlarda paylasılmıs seyler neyin havasındasın sen ben anlamadım....
SİKTİR GİT OROSBU COCUGU AMINA KODUGUMUN EVLADİ SENİN ANANI GÖTÜNDEN SİKERİM AMCIK

SİKTİR GİT ARGEHOSTUN FİLESLERİNE BAK ANASININ AMINA KODUGUMUN OROSBU COCUKLARI

ÇEKEMEYEN AMINA KODUGUMUN GERİZEKALILARI UTANSIN

Quote:
Originally Posted by bürokrasi View Post
bütün diyeceklerimizi dedik ve daha da derizde.hala daha yüzsüzce yazıyosunuz ne güzelde eğitmiş anne babalarınız sizleri.bu kafayla devam edin ve ettikçede hiçbir zaman asli türk olamazsınız.veletler
LAN SİKTİR GİT SENİN CEVABINI VERDİM ZATEN BEN.

ORSOBU COCUGU ELİNDE NE VAR FİLES VARMI GÖSTER BAKALIM BANA HİÇ Bİ SİKİMDEN ANLADIGIN YOK ÇIKMIŞIN GELMİŞİN BURAYA

BU FİLESİN SATILDIĞI FİRMAYI BUL SANA BEDAVAYA VERECEĞİM MYSQL + FİLESİ

AMA BULAMAZSANDA KAPATICAKSIN ÇENENİ.

BUNDAN SONRAKİ YORUMUN BULDUGUN VEYA BULAMADIGIN YÖNÜNDE OLSUN.
04/10/2012 14:05 9parmakdp#75
Quote:
SİKTİR GİT OROSBU COCUGU AMINA KODUGUMUN EVLADİ SENİN ANANI GÖTÜNDEN SİKERİM AMCIK

SİKTİR GİT ARGEHOSTUN FİLESLERİNE BAK ANASININ AMINA KODUGUMUN OROSBU COCUKLARI

ÇEKEMEYEN AMINA KODUGUMUN GERİZEKALILARI UTANSIN

LAN SİKTİR GİT SENİN CEVABINI VERDİM ZATEN BEN.

ORSOBU COCUGU ELİNDE NE VAR FİLES VARMI GÖSTER BAKALIM BANA HİÇ Bİ SİKİMDEN ANLADIGIN YOK ÇIKMIŞIN GELMİŞİN BURAYA
yav yuru be msn verıyon acık degılsın turkmmo diyon cvp vermıyorsun ne ayaksın lan sen... serverin sana ait oldugunu ispatla dıyorum argehost tan aldım dıyorsun yuru git mk....