MY last post wasi n the wrong thread ;[
ADD or (SAY UNKNOWN SENT YOU!!) ''Current Supply: Enough
Rates:
* 10,000 Carats / USD$1
* 50,000 / 200 Astros (Maybe)
Available Bonuses:
* 50,000 Carats. Over USD$10. One per forum account. You must be a registered member for at least a week. This may not apply to other bonuses.
Range USD$ Bonus
$10-19 10% Carat Bonus
$20-29 15% Carat Bonus
$30-39 20% Carat Bonus
$40-49 25% Carat Bonus
$50+ 50% Carat Bonus
PM me to get my attention! : ]
I accept PayPal. You must pay first! Carats will be delivered within 24 hours!''
,'' rates
Rates:
10,000 Carats / $1 USD
No Bonuses:
$2 = 20,000 Carats + 10,000 = 30,000
$3 = 30,000 Carats + 10,000 = 40,000
$4 = 40,000 Carats + 10,000 = 50,000
$5 = 50,000 Carats + 10,000 = 60,000
$6 = 60,000 Carats + 10,000 = 70,000
$7 = 70,000 Carats + 10,000 = 80,000
$8 = 80,000 Carats + 10,000 = 90,000
$9 = 90,000 Carats + 10,000 = 100,000
10% Bonuses:
$10 = 100,000 Carats + 10% = 110,000 + 10,000 = 120,000
$11 = 110,000 Carats + 10% = 121,000 + 10,000 = 131,000
$12 = 120,000 Carats + 10% = 132,000 + 10,000 = 142,000
$13 = 130,000 Carats + 10% = 143,000 + 10,000 = 153,000
$14 = 140,000 Carats + 10% = 154,000 + 10,000 = 164,000
$15 = 150,000 Carats + 10% = 165,000 + 10,000 = 175,000
$16 = 160,000 Carats + 10% = 176,000 + 10,000 = 186,000
$17 = 170,000 Carats + 10% = 187,000 + 10,000 = 197,000
$18 = 180,000 Carats + 10% = 198,000 + 10,000 = 208,000
$19 = 190,000 Carats + 10% = 209,000 + 10,000 = 219,000
15% Bonuses:
$20 = 200,000 Carats + 15% = 230,000 + 10,000 = 240,000
$21 = 210,000 Carats + 15% = 241,500 + 10,000 = 251,500
$22 = 220,000 Carats + 15% = 253,000 + 10,000 = 263,000
$23 = 230,000 Carats + 15% = 264,500 + 10,000 = 274,500
$24 = 240,000 Carats + 15% = 276,000 + 10,000 = 286,000
$25 = 250,000 Carats + 15% = 287,500 + 10,000 = 297,500
$26 = 260,000 Carats + 15% = 299,000 + 10,000 = 309,000
$27 = 270,000 Carats + 15% = 310,500 + 10,000 = 320,500
$28 = 280,000 Carats + 15% = 322,000 + 10,000 = 332,000
$29 = 290,000 Carats + 15% = 333,500 + 10,000 = 343,500
20% Bonuses:
$30 = 300,000 Carats + 20% = 360,000 + 10,000 = 370,000
$31 = 310,000 Carats + 20% = 372,000 + 10,000 = 382,000
$32 = 320,000 Carats + 20% = 384,000 + 10,000 = 394,000
$33 = 330,000 Carats + 20% = 396,000 + 10,000 = 406,000
$34 = 340,000 Carats + 20% = 408,000 + 10,000 = 418,000
$35 = 350,000 Carats + 20% = 420,000 + 10,000 = 430,000
$36 = 360,000 Carats + 20% = 432,000 + 10,000 = 442,000
$37 = 370,000 Carats + 20% = 444,000 + 10,000 = 454,000
$38 = 380,000 Carats + 20% = 456,000 + 10,000 = 466,000
$39 = 390,000 Carats + 20% = 468,000 + 10,000 = 478,000
25% Bonuses:
$40 = 400,000 Carats + 25% = 500,000 + 10,000 = 510,000
$41 = 410,000 Carats + 25% = 512,500 + 10,000 = 522,500
$42 = 420,000 Carats + 25% = 525,000 + 10,000 = 535,000
$43 = 430,000 Carats + 25% = 537,500 + 10,000 = 547,500
$44 = 440,000 Carats + 25% = 550,000 + 10,000 = 560,000
$45 = 450,000 Carats + 25% = 562,500 + 10,000 = 572,500
$46 = 460,000 Carats + 25% = 575,000 + 10,000 = 585,000
$47 = 470,000 Carats + 25% = 587,500 + 10,000 = 597,000
$48 = 480,000 Carats + 25% = 600,000 + 10,000 = 610,000
$49 = 490,000 Carats + 25% = 612,500 + 10,000 = 622,500
50% Bonuses: (up to $60)
$50 = 500,000 Carats + 50% = 750,000 + 10,000 = 760,000
$51 = 510,000 Carats + 50% = 765,000 + 10,000 = 775,000
$52 = 520,000 Carats + 50% = 780,000 + 10,000 = 790,000
$53 = 530,000 Carats + 50% = 795,000 + 10,000 = 805,000
$54 = 540,000 Carats + 50% = 810,000 + 10,000 = 810,000
$55 = 550,000 Carats + 50% = 825,000 + 10,000 = 835,000
$56 = 560,000 Carats + 50% = 840,000 + 10,000 = 850,000
$57 = 570,000 Carats + 50% = 855,000 + 10,000 = 865,000
$58 = 580,000 Carats + 50% = 870,000 + 10,000 = 880,000
$59 = 590,000 Carats + 50% = 885,000 + 10,000 = 895,000
$60 = 600,000 Carats + 50% = 900,000 + 10,000 = 910,000''