Register for your free account! | Forgot your password?

Go Back   elitepvpers > Blogs > 13ReasonsWhy
You last visited: Today at 06:28

 • Please register to post and access all features, it's quick, easy and FREE!

AdvertisementRate this Entry

Poradnik Jak zarabiać na bitcoinach skupując je

Posted 01/15/2020 at 10:03 by 13ReasonsWhy

W tym poradniku pokażę wam jak zarabiać na bitcoinach, bez względu na to jaki aktualnie mają kurs. Można tym sposobem zarabiać nawet jak BTC słabo stoi. Będzie nam tu potrzebna niestety inwestycja. Im więcej kasy mamy na zainwestowanie tym lepiej. Choć oczywiście możemy zacząć mając nawet te 1000 PLN.

Na czym to polega?

Bedziemy skupować bitcoiny na stronie Localbitcoins. To takie allegro dla handlujących kryptowalutą BTC. Streszczając cała metodę w jednym zdaniu - bedziemy skupować BTC za zaniżoną cenę w stosunku do aktualnej rynkowej z danego dnia o jakieś 4-6%. Te 4-6% to nasza jakby prowizja, za to że oferujemy szybką wypłatę gotówki w każdym bankomacie, bez karty, w postaci czeku BLIK, ale szczegóły później.

Krok po kroku co będziemy potrzebować:

- najpierw musimy założyć konto na Localbitcoins - czysty link lub reflink (okaż trochę wdzięczności za poradnik), zweryfikować się na wszystkie możliwe sposoby, czyli nr telefony, dowodem, to wzbudza zaufanie potencjalnych kontrahentów

- potrzebujemy także konta bankowego z możliwością generowania czeków BLIK do płacenia za skupione BTC, każdy z nas konto bankowe ma, trzeba tylko sprawdzić czy mamy taką opcję, jeżeli nie to trzeba założyć nowe konto bankowe z opcją generowania czeków BLIK

- zakładamy też konto na giełdzie kryptowalut gdzie będziemy sprzedawać skupione bitcoiny, polecam polski Bitbay - reflink i czysty link. Bitbay oferuje wypłaty w PLN poprzez kod sms, czyli dostajesz kod i wpisujesz go w bankomacie i dostajesz pieniądze. Tym sposobem możesz wypłacić do 10500 PLN na dobę,jeżeli musisz wypłacać więcej to zlecasz przelew na konto bankoweJak już mamy wszystkie konta założone i zweryfikowane, czas umieścić naszą ofertę na Localbitcoins. Klikamy "Post a trade" u góry i wypelniamy formularz:

Na początek nasz zarobek warto ustawić na 3-4% aby zdobyć klientów i pozytywne komentarze. Jak wszędzie (na Allegro też), początek jest trudny, można zdobyć parę pozytywnych komentarzy robiąc transakcję z jakimś naszym znajomym który ma akurat jakieś bitcoiny na sprzedaż.
Spytacie pewnie dlaczego ludzie mieliby tracić te 4-5% wartości btc i sprzedawać je na localbitcoins po zaniżonej cenie. Powody mogą być różne, ale klientów nie brakuje, wystarczy zobaczyć na statystyki jednego konta oferującego płatności BLIK:W ciągu 9 miesięcy skupił ok 250-500 BTC czyli zakładając że np skupił dokładnie 300 BTC po średniej cenie 13000 z 5% zarobkiem to zarobił 195000 zł w ciągu tych 9 miesięcy. Niezły wynik co? No to teraz kiedy już wiesz jak zarabiać na bitcoinach, możesz pomnożyć swoje oszczędności bez większego ryzyka.

Bezpieczeństwo na Localbitcoins zapewnia system escrow. Jak to działa? Ktoś rozpoczyna transakcję, jego bitcoiny lądują najpierw na escrow, ty dostajesz powiadomienie że krypto czeka. Generujesz mu czek blika i wysyłasz kod poprzez localbitcoins. Gość idzie sobie wypłacić w bankomacie, wraca do domu i klika "release bitcoins" i wtedy btc pojawia się na twoim portfelu w Localbitcoins. Wszelkie spory rozstrzyga support który odpowiada bardzo sprawnie i szybko. Handlować należy z kontami zaufanymi które mają jakiś staż ( a nie założone wczoraj), aby uniknąć problemów. Jeżeli doszło do transakcji a ktoś nie kliknął "release bitcoins" to po napisaniu do supportu i przedstawieniu dowodu wypłaty, bitcoiny z escrow i tak przejdą na nasz portfel w LB a konto oszusta zostanie zbanowane.

Oczywiście nie warto długo trzymać bicoinów w portfelu Localbitcoins, ponieważ wszyscy wiemy że kurs BTC skacze nawet o kilka procent w ciągu doby, więc od razu wysyłamy naszą kasę na portfel w Bitbay i sprzedajemy za PLN. Kto potrafi przewidzieć kurs bitcoina i ma nerwy żeby czekać, może oczywiście poczekać ze sprzedażą i jak mu się uda, zarobić jeszcze więcej, ale ja bym nie ryzykował. To tyle, powodzenia w zarabianiu na bitcoinach!
Posted in Uncategorized
Views 953 Comments 2 Email Blog Entry
« Prev     Main     Next »
Total Comments 2

Comments

 1. Old Comment
  Bitcoin Scam in 2020
  permalink
  Posted 01/16/2020 at 21:08 by florian0 florian0 is offline
 2. Old Comment
  Quote:
  Originally Posted by florian0 View Comment
  Bitcoin Scam in 2020
  So you don't invest where scam?
  permalink
  Posted 01/19/2020 at 22:30 by 13ReasonsWhy 13ReasonsWhy is offline
 

All times are GMT +1. The time now is 06:28.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2023, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO ©2011, Crawlability, Inc.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Support | Contact Us | FAQ | Advertising | Privacy Policy | Terms of Service | Abuse
Copyright ©2023 elitepvpers All Rights Reserved.