[HILFE]Map-Editore

01/30/2011 15:18 wyrustaaruz#1
Hallo nochmal,
also ich würde gerne wissen ob es einen guten map editor programm gibt mit dem ich die berge, strände usw in EINEM Programm packen kann.
Falls jemand was dazu weiß würde ich ihn bitten mir zurück zu schreiben. Danke
01/30/2011 15:19 .Scy#2
Polen FTW xD
STOP TAKE GOOGLE TRANSLATE! GERMAN ISNT LIKE GOOGLE SAYS IT!
write english not googlish
01/30/2011 15:22 #SoNiice#3
Prosze nie uzywac google tlumaczyc wszystko, to nie dziala.

#reported,
wrong section.
01/30/2011 15:30 WoJjTeK#4
@SoNiice'

Proszę nie używać Google-Translatora. To nie pomoże.

^^
01/30/2011 15:31 wyrustaaruz#5
aktuelles Thema
01/30/2011 15:38 #SoNiice#6
Proszę mi napisać w języku angielskim tak, że każdy ją rozumie.
I nie przełożyła z Google-Translatora.
01/30/2011 15:38 Crank#7
#moved