Realase [Diaconissystem]

12/14/2013 21:07 LovecKrys#76
Quote:
Originally Posted by IGotPower View Post
Why you don't share DSA system ?
Coz this comm sux
12/14/2013 21:11 HaveBeen™#77
Quote:
Originally Posted by IGotPower View Post
HaveBeen gibi sahte türkler bile en küçük bilgiyi parayla satıyor.
Are you kidding? Who want to share this system? Who write this system always want to money for dss. But you aren't understand us.

I'm a turk but not a crook.

Risan Dss system still bug.. He is share it for inform.
12/15/2013 08:03 amukaçi35#78
dediklerini anladım ayriyeten yabancıların forumunda bi türkle türkçe konuşmaktan acizsin bu sistemin kolay kolay warez olmuycağının bnde farknıdayım
12/15/2013 08:34 HaveBeen™#79
Quote:
Originally Posted by amukaçi35 View Post
dediklerini anladım ayriyeten yabancıların forumunda bi türkle türkçe konuşmaktan acizsin bu sistemin kolay kolay warez olmuycağının bnde farknıdayım
[TR]

İstediğim yerde türkçe konuşabilirim. Fakat sizin gibi arkadaşlarımız olduğu için ingilizce olarak cevap vermeyi tercih ediyorum. Burada emekçilerin hakları var ve siz daima herşeyi bedava istiyorsunuz. Biraz kafa yorun ve birkaç bir şeyler yapmaya çalışın. Herkes yaptığı sistemleri paylaşsaydı burada ki piyasada aynı türkiyedeki gibi biterdi.

[EN]

You're work at this project. You are may successfull this job ;) but these people don't share dss.

@IGotPower ; You're may a turk but you're wrong think. Because this is elitepvpers.com not turkkmmo.com or another turk forums.
12/15/2013 18:06 IGotPower#80
Sizin için her şey para olabilir ama bizim için en önemli şey elimizden geleni ihtiyacı olanlarla paylaşmak ayrıca buranın turkmmo.com veya diğer türk forumları olmadığını biliyorum. O forumlar gerçekten bitik. Buranın geleceği olduğu için buralarda elimizden gelenleri istiyenlerle paylaşıyoruz. amukaçi35 Sen çok haklısın senle ben asla herşeyi para olarak görenlerden olmuycaz. :D Kankaaaaa bu sistemi eğer yapabilirsem veya bulursam anında sanada vercem. :D

(Bide düşün ben pek fazla phyton bilmiyorum. Nasıl yaptım acaba bu sistemi :D :D)

:rtfm::rtfm::rtfm::rtfm::rtfm::rtfm::rtfm::rtfm: